Ürün Açıklaması

Boru kaynaklarında, su ve doğal gaz tesisatlarında ve diğer genel amaçlı tamir ve bakım uygulamalarında kullanılabilen, kolay taşınabilir ve pratik DC TIG kaynak makinesidir.

Kaynak Metotları

TIG DC HF (Yüksek Frekanslı)
MMA (Örtülü Elektrot Kaynağı)

Uygulamalar

Karbonlu Çelikler, Paslanmaz Çelikler, Nikel Alaşımları, Bakır Alaşımları, Magnezyum Alaşımları, Titanyum Alaşımları, Döküm Demirler.

Öne Çıkan Özellikleri

• Ayarlanabilir "Down slope" özelliği sayesinde kaynak bitişini takiben elinizi tetik butonundan çekmenizle birlikte ayarlamış olduğunuz süre kadar (0 - 5 saniye) gaz akışı devam eder. Böylece hem kaynak havuzunun daha hızlı soğuması hem de kaynak bitişlerinde yaşanan kararma ve kirli görüntünün önlenmesi sağlanır.

• Boru kaynaklarında, karbonlu yada paslanmaz çelik dekoratif uygulamalarda, su ve doğal gaz tesisatlarında ve diğer genel amaçlı tamir ve bakım uygulamalarında kullanılabilen, kolay taşınabilir ve pratik DC TIG kaynak makinesidir.

• Ön panel üzerinden kolay bir şekilde 2T/4T seçeneği! Bu özellik sayesinde isterseniz tetik butonuna sürekli basılı tutabilir, isterseniz de başlangıç ve biiş noktalarında bas/çek yaparak daha rahat bir kaynak imkanı elde edebilirsiniz. 
 
• Sadece 19,78kg ağırlığındadır.

• 5,00 mm kalınlığa kadar malzemelerin kaynağında kullanılabilmektedir.

• IP21S koruma sınıfına ve EN60974-1 / EN60974-10 CE güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

• Üretimden kaynaklı her türlü parça ve işçilik hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti süresine sahiptir

Diğer Ürünler

ARC-200 BASIC INVERTER DC ARC
Örtülü Elektrod (MMA) Kaynak Makineleri
PoWerTech 4000 / 5000 Convex Vision
Gazaltı (MIG/MAG) Kaynak Makineleri
GÖVDE Kod: TG20117
TIG Siviç Kontrolü
Eco Arc
Kaynak Maskeleri