Ürün Açıklaması

Boru kaynaklarında, su ve doğal gaz tesisatlarında ve diğer genel amaçlı tamir ve bakım uygulamalarında kullanılabilen, kolay taşınabilir ve pratik DC TIG kaynak makinesidir.

Kaynak Metotları

TIG DC HF (Yüksek Frekanslı)
MMA (Örtülü Elektrot Kaynağı)

Uygulamalar

Karbonlu Çelikler, Paslanmaz Çelikler, Nikel Alaşımları, Bakır Alaşımları, Magnezyum Alaşımları, Titanyum Alaşımları, Döküm Demirler.

Öne Çıkan Özellikleri

• Ayarlanabilir "Down slope" özelliği sayesinde kaynak bitişini takiben elinizi tetik butonundan çekmenizle birlikte ayarlamış olduğunuz süre kadar (0 - 5 saniye) gaz akışı devam eder. Böylece hem kaynak havuzunun daha hızlı soğuması hem de kaynak bitişlerinde yaşanan kararma ve kirli görüntünün önlenmesi sağlanır.

• Boru kaynaklarında, karbonlu yada paslanmaz çelik dekoratif uygulamalarda, su ve doğal gaz tesisatlarında ve diğer genel amaçlı tamir ve bakım uygulamalarında kullanılabilen, kolay taşınabilir ve pratik DC TIG kaynak makinesidir.

• Ön panel üzerinden kolay bir şekilde 2T/4T seçeneği! Bu özellik sayesinde isterseniz tetik butonuna sürekli basılı tutabilir, isterseniz de başlangıç ve biiş noktalarında bas/çek yaparak daha rahat bir kaynak imkanı elde edebilirsiniz. 
 
• Sadece 19,78kg ağırlığındadır.

• 5,00 mm kalınlığa kadar malzemelerin kaynağında kullanılabilmektedir.

• IP21S koruma sınıfına ve EN60974-1 / EN60974-10 CE güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

• Üretimden kaynaklı her türlü parça ve işçilik hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti süresine sahiptir

Diğer Ürünler

İNSULATÖR Kod: TGO5502
TIG Siviç Kontrolü
ESAB Caddy Mig C160i
Gazaltı (MIG/MAG) Kaynak Makineleri
PoWer MIG GPS 500
Gazaltı (MIG/MAG) Kaynak Makineleri
PENS YUVASI Kod: PNO6700
TIG Siviç Kontrolü