• Grup Metal Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.
  • Grup Metal Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.
  • Grup Metal Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.
  • Grup Metal Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.
  • Grup Metal Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yedek Parça

Kaynak makinası onarım ve bakımı haricinde yedek parça temini hizmetimizde bulunmaktadır.

Satış Sonrası Destek

Satışını sağladığımız tüm kaynak makineleri için, satın aldıktan sonrada desteğimiz devam etmektedir.

Ürünler

Dünya markası olan ESAB'ın yetkili servis, satış ve desteği haricinde bir çok kaynak makinesi markasınada desteğimiz bulunmaktadır.

Grup Metal Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yeni Ürünler

Referanslar

Grup Metal, 2004 yılında kurulmuş ve Türkiye'nin 81 iline satış ve teknik destek vermektedir.

MIG / MAG Kaynağı

MIG-/MAG kaynak teknolojisi için son yıllar gerçek bir kuantum sıçraması anlamına geliyor. Güç kaynakları ve kaynak prosesleri temel iyileştirmelere uğradı ve bazı alanlarda tamamen yeni standartlara erişildi. Bu yenileme hareketini başlatan şeyler bir taraftan yeni malzemeler ve yeni uygulamalar, diğer taraftan ise gelişmiş mikro elektronik ve dijital teknikten yararlanma oldu. Şimdiye kadar hakkında çok sayıda yayın yapılan yeni teknolojileri anlamak için temel konularda bilgi edinmek çok yararlı olacaktır. Bu nedenle MIG/MAG kaynağının genel yaklaşımlarına burada ışık tutacağız.

MMA Kaynağı

Örtülü elektrodlarla gerçekleştirilen ark kaynağı yöntemi (MMA), metallerin birleştirilmesinde kullanılan çeşitli ergitme kaynağı yöntemlerinden biridir. Bu kaynak yönteminde, birleştirilecek iki parça arasındaki bağlantının oluşturulacağı bölgede bulunan metal uygulanan yüksek ısı etkisi ile ergir ve kullanılan örtülü elektroddan gelen ergimiş dolgu metali ile birlikte bir karışım oluşturur. Katılaşma ve soğuma sonrasında oluşan bu karışım metalurjik açıdan güçlü yapıya sahip bir bağ niteliğindedir. Elektrik akımının iç parçası ile örtülü elektrod arasından geçmesi sonucunda "ark" meydana gelir. Metallerin ergitilebilmesi için gerekli olan yüksek ısı ise bu elektrik arkı tarafından sağlanır.

İş Ortaklarımız

Satılık & Kiralık Ürünler